O nás

UpecBuchtu.cz

Miloš Hynek
UpecBuchtu.cz

Portál UpecBuchtu.cz je web, který Vám pomůže s prodejem a nákupem cukrářského zboží, lahůdek a dalších potravinářských výrobků. UpecBuchtu.cz slouží pro zprostředkování nákupu a prodeje a využít ho můžete jak jako prodejce, tak jako kupující a to vše s jedním uživatelským účtem.

Prodejce

Jako prodejce si můžete zdarma vytvořit nabídku Vašich skvělých produktů (vlastní obchod), které budete přímo prostřednictvím portálu nabízet všem kupujícím.

Kupující

Jako kupující si z nabídky portálu můžete vybrat výrobek podle Vašich představ, přehledně, s obrázky a hodnocením zákazníků, kteří nakoupili před Vámi.

Jaké výhody nabízí UpecBuchtu.cz pro prodávající?

 • Vytvoření vlastního internetového obchodu zdarma bez jakékoliv investice,
 • vytvoření neomezeného množství produktů, způsobu dopravy (včetně osobního odběru) a obalů,
 • velmi snadná správa produktů a obchodu,
 • přehledné zobrazení seznamu objednávek včetně stavu, ve kterém se nachází,
 • bezpečnou komunikaci se zákazníky prostřednictvím portálu,
 • přehledné statistiky prodejů,
 • zpětná vazba od kupujících díky hodnocení,
 • a mnoho dalšího…

Jaké výhody nabízí UpecBuchtu.cz pro kupující?

 • Výběr produktů z pohodlí domova,
 • obrázky a detailní informace o každém výrobku,
 • filtrování prodejců ve Vašem okolí,
 • hodnocení prodejců i výrobků,
 • bezpečnou komunikaci s prodejci prostřednictvím portálu,
 • a mnoho dalšího…

Další informace naleznete v často kladených otázkách. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, máme pro Vás připravenou nápovědu, která popisuje hlavní funkce portálu.

Budeme také rádi za Vaše dotazy, poznámky a připomínky. Můžete nám je poslat na adresu info@upecbuchtu.cz nebo nám napsat na facebooku na stránce UpecBuchtu.cz.

Věříme, že se Vám UpecBuchtu.cz bude líbit a společně vytvoříme Sladký svět online.

Miloš a Tomáš
Zakladatelé UpecBuchtu.cz

Miloš Hynek milos@upecbuchtu.cz

Miloš Hynek
Zakladatel

Ahoj, jmenuji se Miloš, jsem spoluzakladatel portálu UpecBuchtu.cz, rád sportuji a jsem velký fanoušek cestování. Jsem absolventem ČVUT FIT v Praze a již při dokončování mých studií začal vznikat portál UpecBuchtu.cz. Společně s Tomášem jsme pro Vás vytvořili aplikaci, která by měla umožnit snadno, rychle a efektivně prodávat Vaše jedinečné a chutné výrobky.

Na portálu se mi líbí, že ho mohou používat skutečně všichni. Nezáleží na tom, jestli jste soukromá osoba, malý živnostník nebo velká cukrárna. U nás může prodávat opravdu každý. A všichni ostatní mohou z pohodlí domova využívat tyto služby, mohou nakupovat např. narozeninové dorty během několika minut a pár kliknutí. Přehledně vidíte veškerou a různorodou nabídku a věřím, že nejen samotný výběr toho správného sladkého výrobku pro Vás bude příjemnější, lehčí, ale ušetří Vám také čas i peníze.

Budu velice rád, pokud mi zašlete Vaše tipy na vylepšení, které byste u nás na portálu uvítali a třeba Vám tak ještě více zjednodušíme prodej nebo nákup.

Tomáš Zacha tomas@upecbuchtu.cz

Tomáš Zacha
Zakladatel

Portál UpecBuchtu.cz jsem vymyslel jako možnost, jak začít podnikat ihned po škole, něco nového se naučit a zároveň pomoci ostatním se světem Internetu. Původní myšlenka zahrnovala pouze prodej mezi lidmi navzájem, avšak časem jsme přidali i cukráře profesionály, kteří se tímto způsobem živí. Vznikl tak web, který každému dovolí ukázat se a prodávat své výrobky na Internetu s běžnou znalostí ovládání počítače.

Spolu s Milošem budeme rádi, když se Vám náš portál bude líbit, pomůže Vám s růstem a otevře cestu do online světa. Naším cílem je vytvoření online sladkého světa, který se bude líbit všem.

Přeji všem příjemné pečení a dobré pochutnání.