Často kladené otázky

Úplně jednoduše. Jedni pečou, druzí kupují. UpecBuchtu.cz je portál, na kterém nabízejí cukráři a cukrářky své produkty ostatním, stejně tak, jak v bežné cukrárně nebo pekařství. UpecBuchtu.cz je takové online pekařství či cukrárna pro všechny.

Jedním z hlavních cílů UpecBuchtu.cz je usnadnit prodej na Internetu.

UpecBuchtu.cz přináší jednoduchou službu, kterou je možné používat zcela zdarma. Platíte pouze za uskutečněné objednávky a nemáte žádné vstupní náklady s procesem vývoje vlastního webu nebo e-shopu, jeho správou a údržbou, dále pak s marketingem a spousty dalších věcí s tímto spojených. Pokud tedy na portálu nic neprodáte, také nic neplatíte. Díky tomu se prodej přes Internet stává dostupný opravdu každému. Další výhodou je maximální jednoduchost použití. K tomu, abyste si vytvořili vlastní obchod, Vám postačí běžná znalost práce s počítačem a Internetem.

V neposlední řadě vidíte nabídku konkurence, na kterou můžete okamžitě reagovat. Určitě také oceníte zpětnou vazbu od Vašich zákazníků, která je pro prodávajícího velmi důležitá.

Vystavení zboží na portálu je zcela zdarma. Placená je pouze provize z prodeje, tedy ze skutečných objednávek a prodaného zboží.

Nyní BEZ PROVIZE. Pokud není uvedeno nebo domluveno jinak, provize činí 0 %. Mimo jiné zahrnuje vývoj a údržbu portálu, provoz serverů, jejich správu a další náklady s tím spojené (administrativa, marketing, atd.).

Na UpecBuchtu.cz prodávají cukrářky a cukráři z Vašeho okolí. Můžete zde najít i Vaši oblíbenou cukrárnu.

Zboží lze platit hotově/platební kartou při převzetí nebo převodem na účet prodejce. Vše záleží na vzájemné domluvě mezi prodejcem a kupujícím.

Způsob dopravy závisí na nabídce jednotlivých prodejců. Možných způsobů je několik, jsou to například osobní odběr, balík poslaný Českou poštou či přepravní společností nebo vlastní doprava poskytovaná prodejcem.

Objednávku, která je potvrzená prodejcem nelze v zásadě měnit. Její případná změna (včetně jejího zrušení) závisí na Vaší dohodě s prodejcem.